Kontakta RLT2019-02-20T07:58:04+00:00

Kontakta RLT AB i Karlstad

Telefon: 054- 85 00 27 / +4654-850027

Mail : info@rltab.se

mån-fre 07.00 – 16.00

RLT AB svetsföretag
Besöksingång Gjuterigatan 38D
RLT Godsmottagning
Godsmottagning Gjuterigatan 38D Port 3

Kontaktpersoner

Försäljning & Projektledning

Per-Erik Hirvonen

0720 – 90 85 71

per-erik.hirvonen@rltab.se

Försäljning & Projektledning

Leif Olsson

070 – 520 55 06

leif.olsson@rltab.se

Försäljning & Projektledning

Tomas Fageräng

070 – 323 86 69

tomas.fagerang@rltab.se

Produktionschef

Kristina Olsson

070 – 202 32 96

kristina.olsson@rltab.se

Arbetsledare Verkstad

Jimmy Forsberg

070 – 382 12 05

jimmy.forsberg@rltab.se

Arbetsledare Montage

Mikael Olsson

076 – 669 65 05

mikael.olsson@rltab.se

Svetsansvarig IWE / Samordnare Kvalitet, Miljö, Arbetsmiljö (KMA)

Sten-Olov Nielsen

072 – 050 55 72

sten-olov.nielsen@rltab.se

Inköp Beredning

Janne Nilivaara

073 – 81 72 491

janne.nilivaara@rltab.se

Ekonomi / Administration

Pernilla Tärnler

054 – 85 00 27

072 – 050 36 82

pernilla.tarnler@rltab.se

Faktura via mail

Skicka er faktura

som pdf till

invoice@rltab.se